Eternal Ink Neutral Gray Set 4 x 15 ml (1 oz) TUSZE

4 x 15ml, Eternal Ink Neutral Gray Set, EU REACH

249,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Regulamin

ETERNAL INK GRAY WASH SET 4 X 15ml (1/2 OZ) Sterylne, Certyfikowane, Zgodne z EU REACH

ZESTAW 4 BUTELEK GOTOWYCH TUSZY DO CIENI TATUAŻU W RÓŻNYCH ODCIENIACH SZAROŚCI:

Neutral Gray 20, Neutral Gray 40, Neutral Gray 60, Neutral Gray 80

POJEMNOŚĆ BUTELKI: 15 ml

Eternal Ink to tusze produkowane przez amerykańską firmę zaopatrującą salony tatuażu w maszynki, farby, igły i akcesoria. Przy tworzeniu każdego produktu zachowywane są wszelkie środki bezpieczeństwa i higieny. Marka dba bowiem przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich klientów.

Farby do tatuażu Eternal Ink są w pełni naturalne. Są bezglicerynowe, tworzone na bazie dejonizowanej wody i wyciągu z oczaru wirginijskiego. Jest to roślina szeroko stosowana także w lecznictwie i kosmetyce. Posiada właściwości regeneracyjne i zapobiega blaknięciu farby. Tusze te są także pozbawione jakichkolwiek tworzyw sztucznych, w pełni wegańskie i nietestowane na zwierzętach, ale poddawane szczegółowym testom jakości i bezpieczeństwa.

Czarny tusz Eternal Ink doskonale sprawdza się przy wykonywaniu konturów i napisów, a pozostałe kolory spełnią się przy wypełnieniach. Zarówno czarny, biały, jak i pozostałe tusze są łatwe w aplikacji i dają długotrwały efekt.

Farby sprzedawane są w wielu różnych kolorach.

Najważniejsze cechy Eternal Ink:

nietestowany na zwierzętach, w pełni naturalny, produkcji amerykańskiej, bezpieczny dla skóry dostępny w wielu różnych kolorach.

Każda buteleczka jest z etykietą w języku polskim.

* Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawione są na nich butelki 30ml, aukcja dotyczy zestawu 4 tuszy w butelkach 15ml

TUS-27(5)

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.