ETERNAL LIME GREEN, 15ML TUSZE

ETERNAL LIME GREEN, 15 ML

49,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Regulamin

Buteleczka oryginalnej amerykańskiej farby Eternal.

  

Eternal Ink to tusze produkowane przez amerykańską firmę zaopatrującą salony tatuażu w maszynki, farby, igły i akcesoria. Przy tworzeniu każdego produktu zachowywane są wszelkie środki bezpieczeństwa i higieny. Marka dba bowiem przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich klientów.
Farby do tatuażu Eternal Ink są w pełni naturalne. Są bez glicerynowe, tworzone na bazie dejonizowanej wody i wyciągu z oczaru wirginijskiego. Jest to roślina szeroko stosowana także w lecznictwie i kosmetyce. Posiada właściwości regeneracyjne i zapobiega blaknięciu farby. Tusze te są także pozbawione jakichkolwiek tworzyw sztucznych, w pełni wegańskie i nietestowane na zwierzętach, ale poddawane szczegółowym testom jakości i bezpieczeństwa.
Czarny tusz Eternal Ink doskonale sprawdza się przy wykonywaniu konturów i napisów, a pozostałe kolory spełnią się przy wypełnieniach. Zarówno czarny, biały, jak i pozostałe tusze są łatwe w aplikacji i dają długotrwały efekt.
Farby sprzedawane są w wielu różnych kolorach. 

Najważniejsze cechy Eternal Ink:
nietestowany na zwierzętach, w pełni naturalny, produkcji amerykańskiej, bezpieczny dla skóry dostępny w wielu różnych kolorach. Dodatkowo każda buteleczka jest z etykietą w języku polskim.

Specyfikacja:

Kolor: Lime Green

Pojemność butelki: 15 ml

*Farba bez certyfikatu UE (REACH). Farby przeznaczone są do ćwiczeń na sztucznej skórze lub do innych celów artystycznych.

TUS-43

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.