ZESTAW S8: Red Stencil Kit

ZESTAW MINI S8: Red Stencil Kit

9,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Regulamin

Zestaw do przenoszenia wzorów tatuażu: S8 RED.

S8 Red to pierwszy na świecie czerwony papier do kopiowania tatuaży, który może być używany zarówno z drukarką termiczną, jak i ręcznym papierem hektograficznym. S8 Red został stworzony w kolorze czerwonym, ponieważ kolor jest idealny dla szablonu, oferując większy kontrast między szablonem a tatuażem (szczególnie on-line i śledzenie działa z czarnymi atramentami). S8 RED ma formułę złożoną z opatentowanej mieszanki opartej na zatwierdzonych przez FD barwnikach i C e D&C oraz woskach mineralnych i roślinnych, aby zapewnić bezpieczny szablon do tatuażu, trwały i odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Unikalne rozwiązanie S8 transfer gel do tatuażu 2 w 1 delikatnie czyści i przygotowuje skórę przed działaniem jako medium transferowe. Nałóż niewielką ilość roztworu szablonowego na skórę, aby poprawić jakość transferów. W przeciwieństwie do innych roztworów do szablonów, ten produkt jest całkowicie naturalny i wolny od szkodliwych składników, takich jak ropa naftowa i glikol propylenowy. Jest bezpieczny w użyciu dla wszystkich typów skóry. Aby uzyskać maksymalne wyniki, użyj tego roztworu do tatuażu z czerwonym papierem do szablonów S8.

Ten wyjątkowy żel do transferu szablonów 2 w 1 czyści i przygotowuje skórę przed podaniem jako medium transferowego. Nałożenie niewielkiej ilości tego żelu stanowiącego barierę do tatuażu na skórę oczyszcza skórę z sebum i martwego naskórka, zwiększając jakość transferów. Następnie unikalna mieszanka botaniczna przenosi szablony z papieru transferowego i przylega do skóry, blokując szablon na poziomie molekularnym.

W połączeniu z innymi produktami S8, takimi jak RED Stencil Paper i RED Tattoo Stencil Gel, żel barierowy RED będzie trwał dłużej niż wszyscy konkurenci. Dzięki systemowemu podejściu S8, RED nie rozmazuje się, nie rozmazuje ani nie ściera, dopóki tego nie chcesz. Ta niezawierająca ropy naftowej, bez glikolu propylenowego, całkowicie naturalna mieszanka jest bezpieczna dla wszystkich typów skóry i zoptymalizowana do stosowania z papierem transferowym S8 RED. Wszystkie saszetki są zatwierdzone przez TSA do łatwego podróżowania. Podobnie jak wszystkie nasze produkty S8, żel do tatuażu S8 RED nigdy nie jest testowany na zwierzętach i jest przyjazny weganom.

Zestaw zawiera:

1 x czerwona kalka S8RED

1 x Saszetka 3 g żelu do przenoszenia wzorów, marki S8

1 x Saszetka 3 g żelu do pielęgnacji tatuażu, marki S8

Brak
PRZE-38

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.